Biuro tłumaczeń

Warszawa / Szczecin / Wrocław

Warszawa: +48 22 207 21 97
Szczecin: +48 91 881 28 57
Wrocław: +48 71 722 79 93

Start TłumaczeniaTłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia pisemne są najczęstszą formą wspierania naszych klientów w zawiłościach językowych. W odpowiedzi na częste zapytania, wyspecjalizowaliśmy się w dwóch rodzajach tłumaczeń tekstów:

Zawsze gdy zajdzie potrzeba szybko i profesjonalnie przetłumaczyć tekst na język niemiecki, angielski lub polski, możesz na nas liczyć!
Tłumaczenia pisemne wykonujemy na następujących zasadach:

TERMIN TŁUMACZENIA ILOŚĆ STRON TRYB TŁUMACZENIA
następny dzień roboczy do 5 normalny
następny dizeń roboczy 6-10 ekspresowy
ten sam dzień - przy złożeniu dok. do godz. 12:00 do 5 ekspresowy
inne - ustalany indywidualnie
* za tłumaczenia ekspresowe obowiązuje dopłata 30%    

Zobacz ceny tłumaczeń

Tłumaczenie dokumentów samochodowych Szczecin / Warszawa

Chcesz szybko i sprawnie wykonać tłumaczenie dokumentów samochodowych aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji i straty czasu, którego jest niewiele? Nic prostszego – skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń w Szczecinie, biurem tłumaczeń w Warszawie lub biurem tłumaczeń we Wrocławiu (e-mail lub telefonicznie) a całą resztą zajmą się już nasi doświadczeni tłumacze przysięgli.

Nasz tłumacz przysięgły języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, holenderskiego oraz innych języków wykona tłumaczenie dokumentów samochodowych tak szybko i na tak atrakcyjnych warunkach jak nigdzie indziej.

W celu rejestracji pojazdu konieczne jest tłumaczenie dokumentów samochodowych z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, holenderskiego lub innego na język polski obowiązkowo przez tłumacza przysięgłego. Wykonywane przez nas tłumaczenie przysięgłe obejmuje kompleksowo cały zestaw dokumentów samochodowych:

Czy zawsze potrzebuję kompletne tłumaczenie dokumentów samochodowych?

Ponieważ w każdym mieście (Szczecin / Warszawa / Wrocław) urzędy różnie podchodzą do przepisów, różne są też ich wymagania dotyczące tłumaczenia dokumentów samochodowych. Najczęściej wymaganymi tłumaczeniami są: mały brief (Fahrzeugbrief Teil II / dowód rejestracyjny), duży brief (Fahrzeugbrief Teil I / karta pojazdu), umowa kupna-sprzedaży (Kaufvertrag). Czasami zdarza się tak, że tłumaczenie dokumentów samochodowych dla urzędu w Szczecinie, Warszawie lub Wrocławiu nie wymaga tłumaczenia umowy kupna-sprzedaży, jeśli jest ona sporządzona dwujęzycznie. Wówczas nie jest potrzebne ani tłumaczenie umowy, ani jej opieczętowywanie pieczęcią tłumacza przysięgłego. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, możliwe jest tłumaczenie dokumentów samochodowych osobno. Tłumaczenie dokumentów samochodowych gotowe jest zazwyczaj już na drugi dzień!
Ponieważ tłumaczenie dokumentów samochodowych może w zależności od konkretnego przypadku i języka (niemiecki, angielski, francuski, holenderski) obejmowac różne dokumenty, prosimy zawsze o kontakt z naszym biurem tłumaczeń w Warszaiwe, biurem tłumaczeń w Szczecinie lub biurem tłumaczeń we Wrocławiu, w celu omówienia szczegółów. Każdy nasz tłumacz przysięgły języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, holenderskiego, jak również tłumacze innych języków pozostaje do Państwa dyspozycji, zawsze służąć radą.

Zobacz ceny tłumaczeń

Tłumaczenie stron internetowych

Jeśli chcesz stworzyć lub może już posiadasz profesjonalny serwis internetowy, oferujemy Tobie nasze wsparcie w przetłumaczeniu oferty reklamowej na język niemiecki. Aby osiągnąć dokładnie taki efekt, jaki zamierzasz.
Tłumaczenie stron internetowych wykonujemy w cenie tłumaczenia tekstów zwykłych.

Gdy już uznasz, iz spełniamy Twoje oczekiwania i zdecydujesz się podjąć z nami stałą współpracę, możesz mieć pewność, iż zaoferujemy Tobie najlepsze warunki - otrzymasz Twoje tłumaczenie tak tanio i szybko - jak nigdzie indziej. Poznaj szczegóły! kliknij tutaj

Zleć tłumaczenie
tutaj - Online!

Masz pytania? Chcesz zamówić?
Prześlij dokumenty tutaj:

Wycena Zamówienie



 
 

Zobacz cennik naszych usług

Zobacz praca dla tłumaczy

Szybki kontakt

Biuro tłumaczeń Warszawa

telefon tel: +48 22 207 21 97
email email: warszawa@tlumacz24.eu

Biuro tłumaczeń Szczecin

telefon tel: +48 91 881 28 57
email email: szczecin@tlumacz24.eu

Biuro tłumaczeń Wrocław

telefon tel: +48 71 722 79 93
email email: wroclaw@tlumacz24.eu