Biuro tłumaczeń

Warszawa / Szczecin / Wrocław

Warszawa: +48 22 207 21 97
Szczecin: +48 91 881 28 57
Wrocław: +48 71 722 79 93

Start TłumaczeniaJęzyki tłumaczeńtłumaczenia - język angielski

TŁUMACZENIA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Język angielski należy do języków zachodniogermańskich. Mało kto wie, że wywodzi się on z rejonów obecnych północnych Niemiec oraz Holandii. To właśnie stąd język angielski został zanieziony na wyspy, gdzie z kolei został wzbogacony o wpływy języków skandywanwskich. Po kilku wiekach ewolucji powstał język angielski w dzisiaj nam znanej postaci. Język angielski jest najbardziej rozpowszechionym językiem świata. Używany jest przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, ale także w jej licznych byłych koloniach i dominiach m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, czy RPA. Język angielski jest językiem urzędowym w kilkudziesięciu krajach świata.

Biuro tłumaczeń tlumacz24.eu specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych języka angielskiego. Oferta biura tłumaczeń tlumacz24.eu obejmuje tłumaczenia przysięgłe wszystkich najważniejsze rodzajów dokumentów. Nasi tłumacze przysięgli wykonują tłumaczenia z języka angielskiego w szczególności takich dokumentów, jak:

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów to jedna część naszej specjalizacji, jednak nasze biuro tłumaczeń wykonuje także tłumaczenia ustne języka angielskiego (symultaniczne i konsekutywne). Do najczęstszych przypadków, kiedy niezbędne są tłumaczenia, należą:

Zarówno w naszym biurze tłumaczeń w Warszawie, jak i biurze tłumaczeń w Szczecinie i Wrocławiu znajduje się pełna gama usług oferowanych przez nasze biuro tłumaczeń. W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz zapytania znajdujący się z prawej strony lub telefonicznie. Wszystkie dane kontaktowe do naszych biur tłumaczeń w Szczecinie oraz w Warszawie znadziecie Państwo tutaj.

Zleć tłumaczenie
tutaj - Online!

Masz pytania? Chcesz zamówić?
Prześlij dokumenty tutaj:

Wycena Zamówienie 
 

Zobacz cennik naszych usług

Zobacz praca dla tłumaczy

Szybki kontakt

Biuro tłumaczeń Warszawa

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa
telefon tel: +48 22 207 21 97
email email: warszawa@tlumacz24.eu

Biuro tłumaczeń Szczecin

Pl. Rodła 8 (18 p. | pok. 1805)
70-419 Szczecin
telefon tel: +48 91 881 28 57
email email: szczecin@tlumacz24.eu

Biuro tłumaczeń Wrocław

telefon tel: +48 71 722 79 93
email email: wroclaw@tlumacz24.eu